8

03.09.2017

Kacper

Bąkiewicz

Potężnie inteligentne podejście do treningu, systemu żywieniowego, poprawy słabych punktów. Znakomity partner treningowy, zawodnik, motywator. Polecam !

Czytaj więcej
7

03.09.2017

Beata

Kowalska

Ogromna wiedza i umiejetność przekazania tej wiedzy w sposób zrozumiały, wspaniałe podejście do każdej osoby i pasja bijąca od Szymona, to tylko niektóre powody dla których warto oddać się w jego ręce! Polecam serdecznie jeśli szukacie nie tylko świetnego trenera, nie tylko doświadczonego fizjoterapeuty, ale ciepłego, zaangażowanego i cierpliwego człowieka.

Czytaj więcej
6

03.09.2017

Małgorzata

Matelak

Witam wszystkich ;) Miałam ogromną przyjemność trenować pod czujnym okiem Trenera Szymona :-) Od dłuższego czasu szukałam osoby, która pomogłaby mi moją motywację i ambicje, zamienić na wylewany na siłowni pot :) Szymon pokazał mi jak to wykorzystać w 100%, wskazał także kierunek, którym powinnam dalej podążać... Już 10 treningów z Szymonem usatysfakcjonowało moje potrzeby w 100%! Pełen profesjonalizm oraz niezwykle motywująca postawa trenera , który w chwilach mojego błagalnego spojrzenia, bądź próby oszukania (już nie dam rady) umiejętnie potrafił wydobyć ze mnie ukryte pokłady energii :-). Ćwiczenia niesztampowe - za co ogromny plus. Jednym słowem profesjonalne podejście do Klienta. (...)

Czytaj więcej
5

03.09.2017

Grzegorz

Federowicz

"Najlepszy trener w mieście" cytat innych trenerów słyszany bardzo często podczas zajęć z Szymonem, to w pełni obrazuje jego podejście. Polecam wszystkim!

Czytaj więcej
4

03.09.2017

Bartosz

Tryczyński

Trafiłem do Pana Szymona ze skręceniem stawu skokowego(czwarte skręcenie tego stawu). Jak okazało się jedną przyczyn braku regeneracji była pospinana łydka, którą Pan Szymon fachowo usprawnił poprzez masaż rozluźniający. Obecnie cały staw zupełnie inaczej pracuje i wróciła mobilność oraz stabilizacja których nie było. Ponadto otrzymałem zestaw wiczeń na przywrócenie poprawnego ułożenia miednicy i już czuję pierwsze pozytywne efekty. Mówiąc krótko: fachowiec, który wie jak pomóc.

Czytaj więcej
3

03.09.2017

Gosia

Malaczek

Jesli chcecie dowiedzieć się prawdy o Szymonie, zapraszam do komfortowego usytuowania się na kościach kulszowych i złapania za przysłowiowy "popcorn". Dla mnie jest co pisać ... A dla Was: czytać. Już na wstępie chce powiedzieć, ze rubryki do oceny powinny być 3!! Trener Nauczyciel Fizjoterapeuta Szymona poznałam po raz pierwszy na kursie i wtedy (pół roku temu) napisałam pierwszą opinię: "Od pierwszych chwil kursu na trenera personalnego mogłam powiedzieć, ze wiem z kim mam do czynienia. Z elokwentnym pasjonatem. "Bo jaki zawód jest lepszy niż nasz? Nie ma!" To jest jeden z tych szczęściarzy, którzy do końca życia nie przepracują (...)

Czytaj więcej
2

03.09.2017

Artur

Gwóźdź

Potężna wiedza, pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie- to tylko część z cech Szymona jako trenera. Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście to rzeczy które wyróżniają Szymona na tle innych trenerów personalnych. Przygotowywałem się pod Szymona skrzydłami do zawodów kulturystycznych i szczerze polecam !

Czytaj więcej
1

03.09.2017

Klaudia

Hałycz

Najlepszy trener, szkoleniowiec oraz fizjoterapeuta we Wrocławiu. Szczególnie polecam "ciężkim przypadkom"(osoby, które mają wszelkie dolegliwosci). Szymon jest głównie świetnym fizjoterapeutą - pewnego sierpniowego dnia obudziłam się i ledwo wstałam na szkolenie, mój odcinek lędźwiowy odmówił posłuszeństwa po tym jak spędzałam 13h na siłowni(ok. 5-7 szkolenia, 5-7 prowadziłam zajecia), po ok. 40minutach wylanych łez przy "naprawianiu" moich pleców przez Mosznego mogłam wstać i wyprostować plecy(przyjechalam na szkolenie ledwo patrząca przed siebie). Co więcej po wskazowkach szkoleniowca i wzmacnianiu mięśni "core" do dnia dzisiejszego od sierpnia nie odczuwam bólu pleców. A prowadzę minimum 2h zajęć dziennie.. Dlatego postanowilam, że moim trenerem zostanie (...)

Czytaj więcej